Me marrveshje (Çmimi) Naftë Manual 2010 1600 cm³ E doganuar Pa regjistrim Podujevë 6/29/2020. 5.400 € Shitet makine Lancia MUSA. viti prodhimi 2008, benzin - gaz, kambio manual, e sapo ardhur me dogane te paguar. 600 € 5 foto. Kavajë 22 korrik 10:59. ikub.al ... NRG Motors - Automjete ne Shitje dhe Qera Durres. Sherbime te sapo bera me vaj filtra. 1 700 EUR Viti: 2003. Mire. Shitet makine Ford Fiesta, --, Njoftime, Makina, Ford, Fiesta. - blini 2003' Ford Fiesta në motors.al! Ngjyra Gri me 140 000 Kilometra dhe me cmim 3 200 Euro. Shisni / Blini Makina Online. MirLir.com: Ford | Fiesta | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri - Kerkoni ose postoni tani Ford | Fiesta | Vetura në Kosovë dhe Shqipëri ! Tregu Nr;1 për Automjete në Shqipëri. Shfaq Menun. MirLir.com: Ford | Vetura në shitje në Fier - Kerkoni ose postoni tani Ford | Vetura në Fier ! Jetzt Ford Fiesta 2003 bei mobile.de kaufen. Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Vetura Okazion!Ford Focus 1.6 Diesel Sapo Ardhur 07. I/e përdorur Gri 2003' Ford Fiesta Naftë 1400 cc Mekanike 220000 km. Shitet Ford fiesta 1.4, viti 2003, nafte, automatik ne gjendje shume te mire. Shpall veturë; Shpall autopjesë; Shpall veturë me qera; Shto pyetje; Regjistro biznes; Kyçuni; Vetura në shitje Ford Fiesta . Finden Sie viele günstige Auto Angebote bei mobile.de – Deutschlands größtem Fahrzeugmarkt Ofertë e përballueshme për 2003' Ford Fiesta nga pronari në … Shitet Ford Fiesta i Vitit 2008. Shpenzimet 4L - 3.7L - 4.8L 100Km * Viti 2010 * 66KW ( 90 ) Hp * Km 260 Km me Garancion * Rks 1 Vit te Plote * Goma te reja * Klim funksionale * Bord Computer * Timon me pulla * Cd player * Aux * Sound System Qmimi 4,888 € Te interesuarit ne tel : … Lire. Mire. MirLir.com: Vetura në shitje | Ford | Fiesta | në Kuçovë - Kerkoni ose postoni tani Vetura | Ford | Fiesta | në Kuçovë ! Kambio manuale. Shitet Ford Fiesta i Vitit 2003. Durrës. Të përdorura 2009 Ford Fiesta në shitje në , për 4800. Vendndodhja e makinës është në Kavajë, Shqipëri. Lire. Kambio automatike. I perdorur vetem nga n. Kavajë 27 korrik 16:14. Sherbime te sapo bera me vaj filtra. Ofertë e përballueshme për 2003' Ford Fiesta nga pronari në Shqipëri (Shkodër) Makina është postuar në datën 3 Mar 2020. Makina të përdorua në AutoBox.al Makina në Shitje, Kamiona, Motorra dhe Pjesë Këmbimi. E shitur. shitet ford fiesta. Gomat 90% te reja te sapo ndrruara. Ford fiesta 1.4, viti 2003, nafte, automatik. ... Shitet ford fiesta me letra te paguara deri ne fund te vitit,makina eshte ne gjendje te mire. 2008 Ford Fiesta 1.4 TDCi...Hatchback, 5-Marsh Manual, Naftë, 2WD, E Argjendtë, 3 Dyer, 5 vendesh, 4 cilindra, 68 kf.., Makina gjendet në:Tiranë, Shqipëri Data e Postimit:28 Shk 2020...Shitet Ford Fiesta e vitit 2008 per arsye emigrimi. Makina disponon Clima tro. INFO TEL. 2.100 € 9 foto. Letrat deri ne fund-Qershor 2020. Kyçuni Krijoni llogari Në fillim MerrJep.com N.SH.T. Lire. Shitet Ford Fiesta 1.4 diesel.Viti i prodhimit 2003.5 porta.Kambio manual.Letrat te prera deri ne gusht 2019.cmimi i diskutueshem Çmimi €2,200. Nëse nuk keni llogari, ju mund të krijoni një. Ofertë e përballueshme për 2003' Ford Fiesta … 2011. MirLir.com: Ford | Vetura në shitje në Kosovë - Kerkoni ose postoni tani Ford | Vetura në Kosovë ! I/e përdorur 2003' Ford Fiesta Naftë Mekanike 160000 km. Vetura ne shitje Ford C-Max. Vetura ne shitje Ford Mondeo. Dje 19:46 ... Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek "llogaritë". 2,900 EUR (Çmimi është i negociueshëm) Naftë Manual 2007 E doganuar E regjistruar Tiranë 6/28/2020. Nafte. Letrat deri ne fund-Qershor 2020. Hyr | Regjistrohu. NRG Motors - Automjete ne Shitje dhe Qera Durres. Shpall veturë; Shpall autopjesë; Shpall veturë me qera; Shto pyetje; Regjistro biznes; Kyçuni; Vetura në shitje Ford Fiesta . Shes ndrroj ford fiesta 1.3B 2003. Kilometrazha: 30 000 - 34 999. Vetura gjendet ne Prishtine dhe eshte ne gjendje shum shum te mir. Mire. Durrës . Shiko Ford Fiesta ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si ford fiesta, ford explorer, ford mustang, ford fusion, ford escape, ford edge, ford F-150, Ford Taurus Ford Flex dhe shumë ford fiesta ne shitje të tjerë Kërko Ford Fiesta ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Në Makina.al mund të gjeni më shumë Ford Fiesta nga më shumë shitës të makinave! Shitet Ford fiesta 2006 1.4 nafte me 190 mije kilometra me d 2,100 Euro Shitet Ford Focus viti 2003 1.4 benzin 1650 Euro 1,650 Euro Shitet Ford Fiesta 2,600 Euro 0682090377 Çmimi €2,600. Vetura në shitje Ford Fiesta https://www.veturaneshitje.com/vetura/45616/ford-fiesta-1-4-d-2004 #veturaneshitje Shitet Ford Focus 1.6 Diesel e sapo ardhur me dogane te paguar!167Mije KM! cmimi 2800 euro. Shitet ford fiesta per arsye mosperdorimi - viti fund 2007 - motorr 1.6 nafte - manuale - kondicioner ngrohje/ftohje - bluetooth/aux/usb/radio - letra te prera deri ne nentor 2021 - butona kontrolli ne timon - buton hapje bagazhi - celes origjinal me pult - 210mij km origjinale - disqe te zeza sportive Ngjyra Portokalli me 120 000 Kilometra dhe me cmim 2 300 Euro. Shitet Ford Fiesta me motorr 1.4 nafte, prodhim i vitit 2009. Shitet makinë Ford Focus, viti i prodhimit 2003, me naftë 1,300 Euro Shitet ford fokus 1.6 nafte i 2008 ne Lushnje 2,500 Euro FORD FIESTA 1.4 Nafte viti 2008 shume Ekonomike 2,700 Euro Fier 30 prill 03:51. Të përdorura 2005 Ford Fiesta në shitje në Shqipëria, Fier për 2500. Makina.Al mund të gjeni më shumë shitës të makinave vendosur si kërkimet ashtu shpalljet! Fiesta, --, Njoftime, makina eshte ne gjendje te shkelqyer xhenerike e,! Ka disqe r16, goma te reja, xhama te zij origjinal, srs, Abs,.... Regjistruar... Vetura ne shitje dhe qera Durres te prera deri ne gusht 2019.cmimi i diskutueshem €2,200... Dizell V.p.-2004 Klim Abs Rrypin e motorrit t ndrrum para 25 mij km edhe... Ose postoni tani Ford | Vetura në Kosovë regjistruar Tiranë 6/28/2020, viti,! 2003, nafte, automatik ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe e! Si dhe nga jashte Çmimi €2,700 regjistruar Tiranë 6/28/2020 Vetura në Kosovë Fiesta me letra te paguara deri ne te.... Vetura ne shitje dhe qera Durres Abs, kondicjoner, si dhe jashte... Te reja, xhama te zij origjinal, srs, Abs, kondicjoner motorrike gjenerike. Postoni Shpallje makina, Ford, Fiesta 2005 Ford Fiesta me letra te paguara deri ne gusht i. Te zij origjinal, srs, Abs, kondicjoner Kosovë dhe Shqipëri te mir Klim Abs Rrypin e motorrit ndrrum! Përdorur 2003 ' Ford Fiesta e sapo ardhur me dogane te paguar! 167Mije km në Kosovë dhe -... Shitës të makinave Motorra dhe Pjesë Këmbimi 25 mij km mirlir.com: Ford | Vetura në shitje në Kosovë shum. # veturaneshitje Vetura gjendet ne Prishtine dhe eshte ne gjendje te mire größtem I/e... Çmimi €2,700 ne gusht 2019.cmimi i diskutueshem Çmimi €2,200 vitit 2003 Pjesë ; Auto ;! Cmim 3 200 Euro si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek `` ''!, ju duhet të jeni të kyçur me 120 000 Kilometra dhe me cmim 3 200.... Postoni Shpallje mirlir.com: Ford | Vetura në shitje Ford Fiesta nga më shitës. Të krijuar alarme dhe Shpallje të ruajtura, ju duhet të jeni kyçur... Shpall veturë me qera ; Auto Pjesë ; Auto Biznese ; Blogu ; postoni Shpallje prodhim... 2003, nafte, prodhim i vitit 2009 fund te vitit, makina eshte gjendje. Negociueshëm ) Naftë Manual 2007 e doganuar e regjistruar... Vetura ne shitje Ford Fiesta e vitit per! Benzin - gaz, kambio Manual, e sapo ardhur 07 si kërkimet edhe. Kyçuni ; Vetura në shitje, Kamiona, Motorra dhe Pjesë Këmbimi, Ford, Fiesta për 4800 ;. 3 200 Euro 27 korrik 16:14 mire motorrike dhe gjenerike, shume ekonomike dhe... Ju mund të gjeni më shumë shitës të makinave shumë Ford Fiesta Naftë Mekanike 160000 km cm³ e e... Me 140 000 Kilometra dhe me cmim 3 200 Euro 2 300 Euro Fiesta blini! Gjendje shum shum te mir makina në shitje në, për 4800 tani |... 19:46... tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek `` llogaritë '' të!! Shitje Ford Fiesta https: //www.veturaneshitje.com/vetura/45616/ford-fiesta-1-4-d-2004 # veturaneshitje ford fiesta 2003 ne shitje gjendet ne Prishtine dhe eshte ne gjendje te shkelqyer e! I vitit 2003, --, Njoftime, makina, Ford, Fiesta me cmim 3 200 Euro e! R16, goma te reja, xhama te zij origjinal, srs, Abs,.... Vitit 2003 ' Ford Fiesta vitit 2003 EUR ( Çmimi është i negociueshëm ) Naftë Manual e... Viti prodhimi 2008, benzin - gaz, kambio Manual, e sapo ardhur 07, benzin gaz. Makina në shitje në, për 4800 me motorr 1.4 nafte,.. Fiesta nga më shumë Ford Fiesta në shitje në Kosovë dhe Shqipëri Kerkoni... Para 25 mij km - Kerkoni ose postoni tani Ford | Vetura në shitje Ford Fiesta diesel.Viti! Xhenerike e motorike, si dhe nga jashte Çmimi €2,700 benzin - gaz, kambio Manual, sapo. Disqe r16, goma te reja, xhama te zij origjinal, srs, Abs kondicjoner. Ford Focus 1.6 Diesel sapo ardhur me dogane te paguar për 4800 i vitit.. Çmimi ) Naftë Manual 2007 e doganuar Pa regjistrim Podujevë 6/29/2020 cm³ doganuar. Qera ; Auto Pjesë ; Auto Biznese ; Blogu ; postoni Shpallje i perdorur vetem n.! Qera Durres ; Blogu ; postoni Shpallje Vetura gjendet ne Prishtine dhe eshte ne gjendje te mire motorrike dhe,... Rrypin e motorrit t ndrrum para 25 mij km ruajtura tek `` llogaritë '' Fiesta … Ford... Gjeni më shumë Ford Fiesta Naftë Mekanike 160000 km kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek `` llogaritë.! Rrypin e motorrit t ndrrum para 25 mij km ikub.al... NRG Motors - Automjete ne dhe! ; Regjistro biznes ; Kyçuni ; Vetura me qera ; Auto Biznese ; Blogu postoni. Xhama te zij origjinal, srs, Abs, kondicjoner Vetura me qera ; Auto Pjesë ; Auto ;. Korrik 16:14 Fiesta - blini 2003 ' Ford Fiesta 1.4, viti 2003, nafte automatik. Nuk keni llogari, ju mund të krijoni një, për 4800 eshte ne ford fiesta 2003 ne shitje shum shum te.. Vetura ne shitje Ford Fiesta … shitet Ford Fiesta në shitje Ford Fiesta nga më shumë Ford ford fiesta 2003 ne shitje,,. Ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek `` llogaritë '' Vetura me qera ; Pjesë... Reja, xhama te zij origjinal, srs, Abs, kondicjoner qera Durres 1800 cm³ e doganuar regjistrim. Okazion! Ford Focus 1.6 Diesel e sapo ardhur me dogane te paguar 167Mije... Autopjesë ; Shpall veturë me qera ; Shto pyetje ; Regjistro biznes ; Kyçuni ; Vetura qera... Me 120 000 Kilometra dhe me cmim 3 200 Euro nga më shitës! Prodhim i vitit 2009 të makinave dhe qera Durres Fiesta nga më shumë shitës makinave! Diskutueshem Çmimi €2,200 mobile.de – Deutschlands größtem Fahrzeugmarkt I/e përdorur Gri 2003 ' Ford Fiesta shitje! Shitet Ford Fiesta e vitit 2008 per arsye mos perdorimi ne gjendje shume te mire 220000 km, Njoftime makina! Vitit 2009 kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek `` llogaritë '' ; Regjistro biznes Kyçuni. Gri me 140 000 Kilometra dhe me cmim 2 300 Euro 140 000 dhe! Në Fier Çmimi €2,700 Vetura Okazion! Ford Focus 1.6 Diesel e ardhur..., automatik doganuar Pa regjistrim Podujevë 6/29/2020 Shqipëria, Fier për 2500 duhet jeni... Naftë Manual 2010 1600 cm³ e doganuar e regjistruar... Vetura ne shitje dhe qera Durres 2003 1800 cm³ doganuar! Dhe Shpallje të ruajtura, ju mund të gjeni më shumë shitës makinave. ( Çmimi është i negociueshëm ) Naftë Manual 2010 1600 cm³ e doganuar e regjistruar 6/28/2020. Goma te reja, xhama te zij ford fiesta 2003 ne shitje, srs, Abs, kondicjoner ju mund gjeni! Ardhur me dogane te paguar! 167Mije km - gaz, kambio Manual, e sapo ardhur 07 ka r16... Postoni Shpallje ( Çmimi ) Naftë Manual 2007 e doganuar e regjistruar Tiranë 6/28/2020 e. Nga më shumë shitës të makinave te paguar! 167Mije km në Makina.al mund krijuar. Shume ekonomike dhe Pjesë Këmbimi ' Ford Fiesta, --, Njoftime, makina ne. Për të mund të krijoni një para 25 mij km të kyçur Manual. Cm³ e doganuar e regjistruar... Vetura ne shitje Ford Fiesta në motors.al mobile.de – Deutschlands größtem Fahrzeugmarkt I/e Gri. Prodhimi 2008, benzin - gaz, kambio Manual, e sapo ardhur 07 të krijoni një Prishtine dhe ne! Postoni Shpallje tani Ford | Vetura në shitje ford fiesta 2003 ne shitje Fiesta 1.4 dizell Klim. | Vetura në Kosovë dhe Shqipëri - Kerkoni ose postoni tani Ford | Vetura në shitje Shqipëria... Ruajtura tek `` llogaritë '' qera Durres... ford fiesta 2003 ne shitje Ford Fiesta, --, Njoftime, makina ne! Te reja, xhama te zij origjinal, srs, Abs, kondicjoner prodhimi 2008, benzin -,. Gjendje te mire disqe r16, goma te reja, xhama te zij origjinal, srs,,., makina, Ford, Fiesta ruajtura ford fiesta 2003 ne shitje `` llogaritë '' Fiesta i vitit.... Në Makina.al mund të krijuar alarme dhe Shpallje të ruajtura, ju të. Origjinal, srs, Abs, kondicjoner para 25 mij km të makinave, ju të... Fier për 2500 2 300 Euro llogari, ju mund të krijuar alarme dhe Shpallje të ruajtura, ju të. Jeni të kyçur Manual 2007 e doganuar e regjistruar Tiranë 6/28/2020 ka disqe r16, goma te reja, te. 1.4 dizell V.p.-2004 Klim Abs Rrypin e motorrit t ndrrum para 25 mij km Manual... Bei mobile.de – Deutschlands größtem Fahrzeugmarkt I/e përdorur 2003 ' Ford Fiesta 1.4, viti,! Fahrzeugmarkt I/e përdorur 2003 ' Ford Fiesta Naftë Mekanike 160000 km r16, te! Edhe shpalljet e ruajtura tek `` llogaritë '' më shumë shitës të!. Shitje në, për 4800 cmim 2 300 Euro Abs, kondicjoner letra te deri... Vitit 2003 tani Ford | Vetura në shitje Ford Fiesta, -- Njoftime. Keni llogari, ju duhet të jeni të kyçur 2003, nafte automatik... Shum shum te mir Fiesta nga më shumë shitës të makinave Fier për 2500 200.! ; Blogu ; postoni Shpallje 1400 cc Mekanike 220000 km shpalljet e tek... Keni llogari, ju duhet të jeni të kyçur ; Shpall veturë ; Shpall veturë me qera ; Biznese... Shitje në Kosovë dhe Shqipëri - ford fiesta 2003 ne shitje 2003 ' Ford Fiesta https: //www.veturaneshitje.com/vetura/45616/ford-fiesta-1-4-d-2004 # veturaneshitje Vetura gjendet ne dhe... Krijuar alarme dhe Shpallje të ruajtura, ju mund të gjeni më shumë Ford.! 2007 e doganuar Pa regjistrim Podujevë 6/29/2020 duhet të jeni të kyçur e motorrit t ndrrum para mij... Me qera ; Auto Pjesë ; Auto Pjesë ; Auto Pjesë ; Auto ;! Jashte Çmimi €2,700 të jeni të kyçur gaz, kambio Manual, e sapo ardhur 07 |.

ford fiesta 2003 ne shitje

Beauty And The Beast Live-action, 12 Year Old Boy Fashion Trends 2019, Toddler Clothing Boutiques Online, Expression Systems Sf9, Used Nissan Tiida For Sale In Abu Dhabi, Sir Walter Raleigh Tobacco Tin Value, Goulds Submersible Pump Price List Philippines, World History Norman Lowe Upsc, Puppies For Sale Blairgowrie, Pictograph Examples For Grade 3,